| anonim_4396 a întrebat:

Salut, maine dau bacul, ce as putea mânca de dimineata ca sa nu ma apuce ‘cufureala’ sau besinile in timpul examenului?rolling on the floor dacă nu mananc nimic e mai rau, am testat

Răspuns Câştigător
| Alinameria a răspuns:

Chill. E doar un test. Nu e nici taiere de cap nici spanzuratoare e ceva ce, daca ai invatat cat de cat o sa treci cu 5-6 iar daca ai invatat super mult o sa il treci cu 9-10
Si daca nu ai invatat sunt sanse sa il iei laughing.De mancat:o banana sau ceva biscuiti

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Încearcă să mânci nițică fasole rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar trage ma basini. Caca pe podea. O singura data in viata poti trola un examen laughing
Penal daca e o gaura intre scaun si spatar, dai drumu la fasolea digerata prin aia tongue