| matias1212 a întrebat:

Salut, maine o sa merg cu cortul si vreau sa fac ceva farse unui prieten... Aveti ceva idei?

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Sa iei o perna de aceea care face un zgomot si sa o pui sub el, deseneaza-l cu pasta de dinti pe fata in timp ce doarme, arunca cu apa in el, sa-i furi toate hainele si sa ramana gol, etc.

| iLoveMusic01 a răspuns:

Buna! Pune-i apa/ pasta de dinti in pantofi. / Fa-i unghiile la maini si la picioare cu o oja stridenta. / Pune-i machiaj pe fata. Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand doarme. poti sa ii pui frisca sau spuma de ras in mana ..si il gadili pe la nas ..si o sa dea cu mana pe la nas cu spuma cu tot.laughing

| matias1212 explică:

Ma gandeam la ceva mai original..de exemplu intr-o tabara i-am scos scandurile de la pat si a cazut... ceva de genu..nu stiu

| Harou a răspuns (pentru matias1212):

Epicrolling on the floor asa ai putea sa darami cortul pe el rolling on the floor

| Laptop8Lover a răspuns:

Pai poti sa ii pui mana (oricare) intr-o cana cu apa cand doarme. O sa faca pe el laughing