| ΣηJΦY a întrebat:

Mama mea ar vrea sa imi cumpere ceva pentru ca am terminat gimnaziul, dar nu stiu ce sa ii cer.Imi puteti da vreo sugestie? Oricum nu vreau sa ii cer ceva scump, maxim 500 lei.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ia banii, ii pui deoparte si ii strangi pentru cand o sa vezi ceva ce-ti doresti cu adevarat decat sa-i cheltui aiurea.

| Aasdfghj a răspuns:

Si eu zic sa iei banii si sa ii pui deoparte. Strangi mai multi si iti cumperi ceea ce iti doresti atunci. Nu are rost sa iti cumperi ceva acum doar pentru ca trebuie.

| Violleta2022 a răspuns:

La ce liceu ai intrat? Cu ce medie?
Daca tot ceri premiere pentru ca ai terminat gimnaziul, cred ca poti sa ceri ceva, doar daca ai intrat cu medie mare, la un liceu foarte bun, nu doar pentru ca ai terminat o scoala generala.

| ΣηJΦY explică (pentru Violleta2022):

Nici macar nu mi-ati citit bine intrebarea.Eu nu i-am cerut nimic mamei mele, ea s-a oferit sa imi cumpere ceva, iar mama nu e genul de persoana care sa ma iubeasca si sa imi indeplineasca dorintele in functie de notele mele.

| ΣηJΦY explică:

P.S:Sunt baiat laughing.