| aurelianmarius a întrebat:

Merg la sala de aproximativ 3 luni si as vrea sa i-au niste proteine am 16 ani ce proteine imi recomandati. Ms celor care ma sfatuiesc bine funda.

4 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Poii poti sa te duci la Farmacie sh sa ii ceri la domna sau domnul de acolo sa iti deie proteine pentru varsta de 15 ani si el sau ea o sa iti deie pentru iti spun sincera sa fiu nu noi trebuie sa iti dam rasp ci doamna de la farmaciee oks sper ca ti-am fost de ajutorsad>big grin

| Bellabelutsag a răspuns:

16 anii SCzz akluma am citi msjlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa gasesti la farmacie proteine? =)

| stefanradu a răspuns:

Salut AurelianMarius,
Am scris un articol interesant, cu tot ce trebuie sa stii despre proteine. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/tot-ce-trebuie-sa-stii-despre-proteine/
Spor!