| Cookiee9712 a întrebat:

Salut.mi-a intarziat ciclul 6 zile iar astazi am avut scurgeri maronii gen chiaguri, burta ma tot doare de 2 zile dar nu vine ciclul.Ce poate insemna?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te doare burta, inseamna ca o sa-ti vina ciclu

| horansgang a răspuns:

Eşti însărcinată?

sau chestii d-astea se mai întâmplă să îţi întârzie ciclul maxim o săptămâna.

ţi-ar sugera să consulţi un doctor cât mai curând şi să discuţi cu mama ta.

| Anne18 a răspuns:

Posibil sa fi racit sau pe baza de stres ti-a intarziat.Se intampla de multe ori sa racim sau pur si simplu vreun microb ceva si imediat se deregleaza. sper ca te-am ajutat.happy