| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat o tableta Samsung galaxy tab de curand dar nu stiu de unde sa imi activez wallpaper-ul u apa aia care se misca atun ci cand misc tableta. Ma poate ajuta cineva pls?

1 răspuns:
| XanderLightBow a răspuns:

Sal si eu am tableta, dar Vodafone Samrt Tab 7. dar la ecran seamana tare si andoidul este aproape la fel poti intra la semnul " + " care apare pe imaginea de start intr-ul colt, la mine asa apare, dar la galaxy tab, nu stiu, dar in fine, si cauti " imagini de fundal " sau " imagini de fundal live " -> depinde de acel wallpaper, sper ca te-am ajutat