| Jokers666 a întrebat:

Salut! Mi-am cumparat un paysafe si na am bagat acolo codul ala si am vazut ca am 25 sold pe el si dupa m-a pus sa imi fac un cont de psfcard si dupa cand vreau sa ma conectez pe cont nu ma lasa si cand bag amu codul spune ca e deja folosit si eu nu am efectuat nicio plata. Ce sa fac? Vreau sa imi recuperez codul inapoi

1 răspuns:
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Soldul a rămas pe site-ul unde ai băgat pentru prima dată codul. Nu îl poți recupera, îl poți folosi doar pe acel site. Plata cu paysafe se face direct pe site cu ajutorul codului. Nu trebuie cont paysafe.