| Anonymous1995 a întrebat:

Salut,mi-am facut si eu o pagina de facebook cu poze amuzante,cum pot sa aduc oameni pe ea? adica sa comenteze,sa de-a like-uri? dau funda, multumesc (pagina o gasiti aici >- https://www.facebook.com/LutaAgresorul?ref=hl) O zi buna

1 răspuns:
| SE3B a răspuns:

Este o functie a Facebook-ului care te ajuta sa apari la oameni in news-feed, doar ca este contracost. Daca nu poti asa, fa-ti cat mai multi prieteni, vorbeste mult cu persoanele respective si dupa le poti spune de pagina ta de Facebook, sau eventual dai invite la toata lista. Bafta big grin