| Xcat:)^^ a întrebat:

happyMi-am luat de curand un laptop nou(sony vaio daca ajuta la ceva). Am instalat BS playerul, insa nu merge.Nu imi deschide filmele de pe DVD.Ma puteti ajuta? Dau fundita

3 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Incearca alt program, KMPlayer, VLC Player sau PowerDVD. Unul dintre ele trebuie sa mearga!

| Teils a răspuns:

Buna! Daca nu iti merge BS Player inseamna ca ai luat o versiune care necesita CD-Key. Ti-as recomanda sa folosesti si alte programe de citit filme gen:
-Windows Media Player
-Media Player Classic
Sper ca am fost de ajutor, daca vrei cd-key pentru BD-PLAYER poti cauta pe google!

| Sorin_8124 a răspuns:

Lasa-mi un mesaj cu id-ul tau si te ajut...e prea greu ca sa-ti pot spune intr-un singur mesaj.

Astept mesajul. Numai bine!