| simulare a întrebat:

Salut, mi-am luat un sprey paralizant ( eu stau intr-o zona plina cu negri si se mai intampla sa se ia un smardoi de mine) Eu am 16 ani si seara mai ies cu un prieten pe afara la o gura de aer prin oras. Intrebarile mea sunt : 1. Este legal sprey-ul? 2. Cand am voie sa il folosesc? 3. Daca vine unu la mine cu chef de scandal, incepe sa ma injure sa ma impinga ( fara sa ma iau eu de el) ce pot sa i fac? adica am voie sa il bat(cu pumnul, fara sprey)?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste acest articol si daca mai ai nelamuriri te astept cu intrebari: http://www.cugetliber.ro/......lor-228212