| nimenisinimik a întrebat:

Mica mea problema este urmatoare:ideea e ca a venit vara si sincer nu prea stiu ce sa fac.Gen eu petrec foarte mult timp jucandu-ma pe calculator si sincer e destul de monoton. Vreau si eu ceva idei ce sa mai fac.De iesit afara ies la cate un fotbal la ceva dar ....Nimic special.

1 răspuns:
| Vokii a răspuns:

Impreuna cu prietenii tai ati putea face o mica excursie cu bicicleta (daca aveti), va bateti cu apa. Ii poti intreba ce vor face si ei vara asta. Te poti inscrie intr-o tabara sau intr-un centru de voluntariat.