| qieiqpalz a întrebat:

Salut, mie acum 1 an mi-a placut de o tipa, i-am zis ca o plac indirect dar ea nu a reactionat ..asa ca eu baiat destept mi-am facut un cont fals de pe care i-am scris si i-am zis ca o plac. Dupa am vrut sa afle cine sunt si am inceput sa postez chestii care ma reprezentau sa isi dea seama si cand si-a dat seama isi batea joc de mine..asa ca i-am dat block, i l-am scos, iar block si tot asa (era prima mea dragoste sa zic asa) si acum cand ma vad cu ea ma simt destul de prost ca e cu prietenul ei sau nu. Ceva sfaturi?

1 răspuns:
| Gabriel2424 a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti prost, dar data viitoare zi direct fara frica, fara cont fals, asta e in viata si pierzi si castigi, pentru ce sa te simti prost, ca ai incercat pe ea o doare undeva de tine, asa sa fii si tu, nu e mai presus ca tine.