| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Mie imi place de o fata doar ca e e intr-un grup ca sa zic asa mai mare de oameni "populari" si imi e ca daca ii dau mesaj sa nu le arate prietenilor ei si sa inceapa sa faca misto de mine( ma cunosc cu marea majoritate dintre oamenii din grupul ei insa cu ea n-am vorbit niciodata)
Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca aia te cunosc clar o sa le zica laughing) Iesi si tu prin grupu ala, vorbeste cu ea fata in fata si dupa n-o sa mai fie asa ciudat sa-i dai mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu inteleg. Daca asta vrei de ce nu ii zici asta. Uite vreau sa vorbim dar imi e ca nu o sa tii doar pentru tine si o sa vorbesti si cu cei din gasca ta.
Cu ce crezi ca te vor ajuta niste straini?

| mitzok a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu prietenii ei si sa va petreceti timpul impreuna, Crede ma, populari sau nu, le vor arata si altora. happy

| deobiceiinsist a răspuns:

Eu zic sa ii dai mesaj, daca le arată prietenilor, tu le spui ca vrei sa te intelegi si cu ea, sau ii poți cere Snapchat-ul si sa cornuri acolo.

| AdeA1991 a răspuns:

Daca ai relatii bune cu apropiatii ei, incearca sa te infiltrezi cu ajutorul lor.
Afla mai multe despre ea, ce fel de persoana e, afla ce crede ea despre tine, numai dupa aia ia o decizie daca sa ii spui ceva sau nu.
Cine stie, poate totul va merge de la sine si nu o sa trebuiasca sa zici nimic.

| Codsssd a răspuns (pentru AdeA1991):

Nu am relatii bune cu apropiatii ei(doar ne cunoastem reciproc nu suntem si prieteni)
Si fata aceea probabil ca nici nu stie ca exist.

| AdeA1991 a răspuns (pentru Codsssd):

In cazul acesta iti recomand sa te abtii, sau sa ii trimiti mesaj semnandu-te doar cu initiala si sa vezi ce se intampla. Daca intr-adevar arata mesajul si se face misto, macar tu poti sa te faci ca ploua. Nimeni nu o sa stie ca ai fost tu. Putea sa fie oricine, iar tu scapi cu fata curata.
Bafta