| papuciirupti a întrebat:

nici nu știu cum sa încep, am asa o jena sa pun întrebarea asta...
o prietena veche îmi tot oferă mai multa importanta decât de obicei, tine sa fie în preajma mea, sa ieșim cu ceilalți(nu prea am ieșit în ultima vreme).
oare sa ma placa? ea e frumoasa da parca nu îmi place asa per total cu caracter și etc. dar parca îmi pare sau sa o las cu uleiul neschimbat, are un corp, ahhh, știu ca asta ar însemna să. mi bat joc de ea dar nu știu ce sa fac... neuronu sau hormonul? laughing))
sorry for...

8 răspunsuri:
| urseyul a răspuns:

Pai ori te place ori are un interes. neuronu si dupa hormonu.

| MentalDisorder2 a răspuns:

Corpul se schimba in timp caracterul ramane.
Stai cu ea cateva zile si daca va simtiti bine impreuna/va distrati automat o sa va indragostiti unul de celalalt.

| papuciirupti explică (pentru MentalDisorder2):

Hmmm, interes nu prea cred, desi am analizat situatia, probabil are chef sa se urce mos craciun pe ea laughing)

| MentalDisorder2 a răspuns (pentru papuciirupti):

Io ma bag, ne urcam pe ea? laughing) Te bagi man? laughing)

| papuciirupti explică (pentru MentalDisorder2):

Eu sunt deja intrat in hora, doar ca nu stiu daca maine seara o chem la un film sau nu. daca te duci dupa ce intru eu, sa-ti iei un ac si niste ata ca o fac praf rolling on the floor)), nu mai ai ce alege de ea laughing)

| MentalDisorder2 a răspuns (pentru papuciirupti):

O reasamblez si continui eu laughing)

| papuciirupti explică (pentru MentalDisorder2):

rolling on the floor)))))
cred ca ea se roaga sa dea de una care sa o faca praf...

| DannyDSB a răspuns:

E foarte clar ca te place, dar daca tie nu iti place ceva la ea si nu vrei sa fiti impreuna spune-i astfel incat sa nu o ranesti atat de mult, de exemplu: "Scuze, dar nu te vad decat ca pe o prietena. " Ceva de genu, dar iti dau un sfat mai bun, mai intai neuronul si apoi hormonul, bro! happy