| Zbant123 a întrebat:

Nu știu cum să încep dar eu m-am lăsat de școală și am plecat în Anglia la muncă din cauze familiare.
Prietena mea vrea să dea la poliție și nu știu cum să fac.
Știu că mă iubește tare mult dar m-aș despărți de ea, bine o să sufere.
Dar aș lăsa-o pentru că m-am lăsat de școală și aș dori să mă despart de ea și să găsească un băiat care are școală.
Ea nu vrea să ne despărțim.
Va rog să-mi spuneți ce să fac.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să dea la poliție? Adică să devină sticlete?

| Plato a răspuns:

Ca subofiter de Politie, nu are nici ea nu stiu ce scoala. Iar salariul ei de agent nu va fi mai mare decat ce castigi tu in Anglia. Asa ca poti sta linistit, daca va iubiti nu trebuie oricum sa va despartiti.

| artemidak a răspuns:

Meh
nu te desparti de ea.
școala chiar nu contează.
crede-ma.