| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca am ales corect categoria in care am încadrat acest text, dar ceea ce doresc este o persoană, doua/ trei, F/M sau cineva cu care pot discuta fără a mă judeca, ci a ma ajuta! As dori o persoană cât de cât matură (țin sa mentionez ca am vârsta de 22 de ani) ce are puțină experiență atât in relații cât și in viață, care a experimentat diferite chestii si are diverse viziuni.
Ma simt de ceva vreme intre ciocan si nicovală și simt poate ceva anxietate în jurul meu. Daca dorește cineva, îmi poate lăsa mesaj privat happy.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Aș zice să povestești și aici, scrii odată și primești mai multe sfaturi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lasă tu mesaj privat și spune ce. Chestii și viziuni am experimentat o droaie și mai continui.

| carlamic a răspuns:

Sunt eu aici pentru tine