| x2gk9r a întrebat:

Salut! Nu stiu daca ați vazut serialul
"Wednesday" dar e super fain.
Astazi am vazut ca era un site https://www.nevermoreacademy.com/ro/apply/
Si m-am înscris și eu si am vazut pe tiktok ca primesti respectiva cutie cu etc si am auzit ca nu trebuie sa platesti ca ți-o livreaza direct fara sa platesti ceva si eu m-am răzgândit cum pot sa anulez comanda? Poate trebuie sa platescc?
Vazusem un comentariu pe tiktok ca nu trebuie sa platesti.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Primesti daca stai in america. Tu nu stai, deci nu primesti nimic.

| x2gk9r explică (pentru Wr3nch):

Au primit si in Romania

| Wr3nch a răspuns (pentru x2gk9r):

Caz in care platesc ei toate taxele, deci nu e stres.

| jsjahahshsgshg a răspuns:

Nu plătești, mi-a venit și mie colet

| x2gk9r explică (pentru jsjahahshsgshg):

Daca azi m-am inscris am auzit ca dupa o luna vine, inseamna ca prin ianuarie vine?