| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca e categoria in care ar trebui sa postez.Deci:caut prietena/iubita care sa fie in italia(milano sau prin apropiere).big grin

4 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Atunci cauta in alta parte aici nu e site de matrimoniale...

| cristian_1115 a răspuns:

Salut. Cauti ce cautam toti dar sa stii ca nu numai in {Italia, Milano }poti sa gasesti ceea ce cauti daca cauti cu adevarat prietena/iubita acolo o sa gasesti ce cauti adica o aventura de vacanta dar prietena sau iubita o sa ai de aici din Romania ca fete frumoase, iubitoare si rabdatoare la toate mofturile noastre barbatesti nu gasesti numai la noi. Bafta la cautat dar protejazate ca pe acolo ai multe surprize la pachet.

| Deddu a răspuns:

Pai baa pentru asta exista site de matrimoniale daaa:p

| th3on3 a răspuns:

@paul, ti-am cerut parerea? daca administratorul nu a avut nimic de spus in legatura cu postarea mea, nu cred ca ar trebui sa ai tu ceva de spuswinking