| Jokers666 a întrebat:

Salut! Nu știu din ultimul timp am niște tulburări psihice gen sunt mai nervos și se mai întâmplă să nu mai am chef de nimic în viata ast, a chiar de nici comunicare și chiar vorbind cu persoanele când vorbesc eu se întâmplă să mai spun total altceva. Oare de la ce sa fie?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Apatie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la stomac.

| asinedthereal a răspuns:

Totul se intampla cu un motiv. Toate starile astea au plecat de la un motiv, intamplare nasoala ce ti s-a intamplat sau continua sa se intample. Iar atunci cand comunici cu cineva, invata sa asculti persoana, nu sa te grabesti sa ii dai raspunsul, gandeste, asculta cu atentie si vei vedea ca vei fi pe subiect. Ar fi bine sa comunici cu cineva despre starile astea, un prieten, un coleg, vei vedea ca vei privi lucruile altfel atunci cand incepi sa le povestesti, si vei intelege de ce esti asa.