| anonim_4396 a întrebat:

Salut. O fata de care îmi place o avut problema cu telefonul și nu mi-o rasp la mesaje. Eu ma înțeleg bine cu ea dar nu stiu dacă ea simte la fel. Când mi-o explicat de ce nu mi-o răspuns eu am adăugat la sfârșit ca atunci când își primește telefonul sa-mi dea un mesaj ca vreau sa ii zic ceva. Ma gândeam sa o scot la un suc. Dar am văzut ca o pus story pe Instagram ceea ce înseamnă ca acum are telefonul dar nu mi-o dat mesaj.
Bănuiesc ca dacă o interesa îmi dădea mesaj dar nu mi-o scris nimic. Are rost sa o întreb de ce nu mi-o dat sau o las asa? Nu vreau sa par disperat. Eu am vrut sa ies cu ea ca nu știu sigur dacă o plac sau nu și am vrut sa ma lămuresc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ori chiar a uitat ori nu e interesată, eu n-aș mai insista.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti pune story pe site-urile de socializare si pe de pe PC sau tableta, nu doar dupa telefon.
Nu te pripi sa iei decizii, pana nu afli realitatea.

| OPersoana176 a răspuns (pentru Violleta2022):

Deci ar trebui sa ii dau mesaj sau sa mai aștept?

| Violleta2022 a răspuns (pentru OPersoana176):

Asteapta!
Ce mesaj sa-i dai, daca ea ti-a spus ca nu mai are telefon?
Unde-l trimiti?

| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar, ii poti lasa mesaj pe Instagram, dar nu este bine, odata ce ea ti-a cerut sa ai rabdare, ca te va cauta ea, cand va avea telefon.

| OPersoana176 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu ea mi o cerut eu i-am zis sa mi dea ea mesaj dar ea nu o zis nimc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru OPersoana176):

Atunci scrie-i pe Instagram sau FB si intreb-o daca vrea sa iasa cu tine, la o parjiturica.

| OPersoana176 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai de asta am rugat o sa mi dea mesaj fiindcă vreau sa o sun sa o întreb pe apel sa fie luve nu vreau sa o invit în mesaje sa nu fie influențată de prietenele ei happy

| OPersoana176 a răspuns (pentru OPersoana176):

Live* sa vad exact cum reactioneaza

| OldSoul a răspuns:

Cred ca aceeasi fata mi-a bagat si mie aceeasi scuza.

Hai sa o ignoram aman2, sa vedem pe cine cauta...
Ce zici?

| Sofer a răspuns:

Pierdere de timp cu ea.

| OPersoana176 a răspuns (pentru OldSoul):

Nu cred ca s șanse sa fie aceeași șanse dar m-am hotărât s o ignor