| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
O perioada am fost foarte timid si mi era greu sa vorbesc cu fetele. Dar acum am trecut peste aceasta, am crescut sim am obisnuit.
Acum, imi puteti spune cum sa ma dau la fete pe strada sa zicem? Inafara de ai minute sau cat e ceasul sau prostii din acestea.
Mc.

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

De-acum asta se cheamă huliganism, care se pedepsește penal, atît autorul cît și pe instigatori sau cei ce învață pe alții.

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Poi in general trebuie sa le faci sa se simta binewinking laughing adica sa glumesti cu ele si sa fi in largul tauhappyDar nu face asta prea insistent pentru ca daca ai face asta o sa te creada un ciudatlaughing asa ac las-o mai moale