| ioana_7606 a întrebat:

salut, o sa fie o iarna grea? eu sunt din moldova si vreau sa stiu daca vom avea zapada multabig grin.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Asa se zice, ca va fi o iarna grea dar aseara la mine in oras (sunt din Moldova) a nins dar nu mult!
Din cate am priceput eu prin Vrancea, Bacau si incolo o sa ninga mult si zapada va fi mare!
Acum... Dumnezeu cu mila!
pa, pa

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

La televizor se spune ca o sa fie o iarna blanda, cu multa zapada. Dar nu prea cred, partea cu iarna blanda!

| Mihαelα a răspuns:

Eu de asemenea sunt din moldova happy conform studiilor ştiinţifice s-a constatat că vom avea cea mai friguroasă iarnă din ultimii 1000 de ani, deci vom avea parte de zăpadă din belşug. Spre bucuria mea big grin ador zăpada.Numai bine, pa, pa.

| pitikaaa a răspuns:

Conform meteorologilor, anul acesta Romania va avea parte de o iarna foarte grea si friguroasa, cea mai grea din ultimul secol.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se pare ca vom avea multa zapada! big grin
Cel putin asa spun majoritatea meteorologilor! big hug

Eu sper sa avem! Pentru ca o iarna fara zapada, nu mai poate fi numita iarna! big grin

Parerea mea. happy