| Ionut1905 a întrebat:

Salut, o sa trec direct la subiect.
Ce spuneți, vi se pare Ok ca iubita mea sa meargă la un majorat(fără mine) ținut la un apartament unde se afla și fostul ei?
Cu care a avut o relație de 2 ani?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mi se pare normal in coditiile expuse de tine.

Daca sunteti impreuna, atunci ori mergeti impreuna ori nu merge nici unul.

| alexalx1234 a răspuns:

Te va insela cu el.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salutare! happy Nu, nu mi se pare normal. big grin E ceva ciudat la mijloc. Ori mergi cu ea, ori nu o mai lași să meargă. happy

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Nu prea sincer, depinde cât de mult la iubit și daca încă îl mai poarta în suflet, e posibil sa se sexeze cu el după câteva pahare și apoi sa se justifice în fata ta ca era sub influenta alcoolului și fostul a profitat de ea.

| Design2021 a răspuns:

Daca esti sigur ca te iubeste pe tine si nu mai are sentimente pentru fostul, nu ar trebui sa fie o problema.

Intreaba-ti pritena daca se intampla sa fie invers, ea ar accepta?