| SilviuXddd a întrebat:

oare ma puteti ajuta., e o intrebare mai banala. ce se intampla daca cineva te musca de gat. pe mine ma muscat cineva de gat si ma doare foarte tare gatul si capul acum si ma simt fara putere. oare ce pot face."?

3 răspunsuri:
| perryornitorinca a răspuns:

O fi fost un vampir, cine stie... laughing))

| AkiraCullen a răspuns:

Pai, daca nu e vampir nu iti face probleme laughing. Dar, spune-i mamei tale (adica, ma rog, depinde cati ani ai). Daca te va durea si maine du-te la un doctor.

| AlexutzZa_5303 a răspuns:

Nimic, probabil ca te-ai uitat la prea multe cu vampiri laughing