| lilskies a întrebat:

Salut, pai nici nu știu cum să încep.
Am 20 de ani n-am bani, n-am cariera.
N-am nimic.
Am un nas mare, urechi mari, cap mare și turtit.
Și mă simt cel mai urat băiat din lume de ce?
Uneori stau și mă gândesc de ce m-am născut.
După cum puteți vedea nici la capitolul exprimare nu stau prea bine deci mai sunt și prost. laughing

Răspuns Câştigător
| LilWatamaloon a răspuns:

Totul este să treci peste aspectul fizic și să lucrezi la ceea ce este în interior, la încrederea ta și la modul în care te percepi pe tine, apreciază-te, alege ce este mai bun pentru tine, alege să fi fericit și sa te iubești, astfel oamenii vor vedea că te simți bine în pielea ta și te vor percepe drept model. Începe cu pași mici și siguri, cum ești tânăr, poți să începi să lucrezi într-un loc despre care crezi că e plăcut și poate acest lucru te va ajuta, plus că o carieră se construiește peste ani.

2 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

La 20 de ani esti inca tanar. Ai destul timp sa iti faci o cariera si sa castigi bani. Nu te stresa, ai inca ani buni sa faci tot ce iti doresti, ia-o incet si nu te panica.

| FantasyBoy a răspuns:

Incearca sa demonstrezi(tie si celor din jur) ca esti istet si harnic, sincer si generos, puternic si calm, si vei primi de la viata mai mult decat unii papusei cu bani si relatii.