| allenuuke a întrebat:

Papuci Supra de pe site-ul HaineSiAdidasi.ro sunt originali sau sunt Fake! Daca sunt Fake spuneti de unde stiti acest lucru(justificati)... Funda+Vot la raspunsul corect.

2 răspunsuri:
| Adytza_8689 a răspuns:

Dragutza ...am cumparat si eu de pe acest site si crede-ma nu sunt bune de nimic mi-am luat niste adidasi si nu m'au dus o luna crede-ma nu sunt de firma cum se zice... daca chiar vrei va care sa tina mai bine intra intr'un magazin Puma, Nike sau Adidashappy:X sper sa imi dai Funda

| allenuuke explică:

Sunt baiat!