| Indigen a întrebat:

Pe 19 Iulie trebuie sa ajung in Cluj-Napoca (sunt din Craiova).ce mijloc de transport as putea alege avand in vedere ca vreau sa ajung dupa-amiaza (in jur de ora 17) si trebuie sa plec in aceeasi zi (noapte tarziu, dupa ora 23)?
M-am gandit la varianta cu trenul (insa e destul de asteptat intre legaturi..si dureaza cam mult). Stiti de vreun microbuz sau vreo alta idee aveti? (As aprecia si niste date concrete, ora, pret, s.a.m.d.)

Fara misto-uri de 2 bani.winkingsi,normal, ofer funda.

1 răspuns:
| Mandarina888 a răspuns:

Din pacate cu autobuse, autocare, microbuse nu prea sunt legaturi directe si cam toate dureaza intre 8 si 10 ore pentru ca merg via Sibiu, Rm.Valcea ultima optiune ar fi trenul, sau ocazie daca esti genul! Iti dau si un link de pe autogari.ro sa te uiti poate gasesti ceva care ti se potriveste http://www. autogari.ro/Transport/Craiova-Cluj_Napoca/252-15794.aspx? zi=2012-07-13