| Lukasz a întrebat:

Salut!
Pe fisierul " Rata de incidenta pe localitati ( actualizata 5 februarie ) " publicat pe site-ul al celor de la Ministerul Educatiei localitatea mea are rata de 1.80 si se afla in scenariul galben. In schimb, profesorii ne-au anuntat ca luni se merge la scoala, rata fiind sub 1. Dupa ce logica functioneaza? Chiar nu mai inteleg nimic.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ești clasa a 8 a? mergi!

| Lukasz explică (pentru sierra1):

Sunt in clasa a 10-a.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ce spui e real, stai ACASĂ!

| ion326 a răspuns:

Stai puțin tu ești în clasa a 10a, deci la liceu și spui ca stai în localitate unde nu cred ca exista un liceu