| Costincostin2018cy a întrebat:

Salut, pe Instagram de ceva timp la anumite persoane nu mai pot sa vad ce posteaza la story deci intru la el pe profil imi arata ca a postat ceva dar nu ma lasa sa vad, imi apare o imagine neagra. Ce pot face?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta ti se intampla pentru ca ti s-au aplicat restricti ca sa nu vezi ce a postat persoana respectiva.
Asta putem face cu totii.
Cree grupuri mai multe, de genul"prieteni apropiati" carora le dam access sa vada tot, sa ne scrie si sa ne posteze pe pagina. Si creem grupurid e "cunostinte" carora le dam voie doar sa vada ce vrem noi, s au sa nu vada anumite postari.
Totul este facut de propietarul paginii respective.

In cazul tau, poate esti in lista cu "cunostinte" iar accesul ti-a fost limitat, sa vezi doar ce vrea acea persoana.
Din pacate, nu poti face nimic, odata ce persoana pe care o uramaresti ti-a restrans vizibilitatea, cu buna stiinta.
Te repliezi si incerci sa nu mai fii curios si bagacios, ca de aia iti blocheaza oamenii acesul, pe paginile lor.