| flash2002 a întrebat:

Peste o lună jumatate susțin examenul de evaluare nationala clasa a 8a. Problema e ca nu stiu ce sa ma fac. Am probleme la matematica, la algebră (subiectul 2 ). Îmi puteti da niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Ia lectii adaugatoare cu profa de mate

| flash2002 explică (pentru 393Dan):

Problema e ca profesoara de mate nu prea isi da interesul

| 393Dan a răspuns (pentru flash2002):

Cauta anunturi online, mai sunt profesori de mate in orasul vostru cred ca. Chiar si la scoala voastra, nu cred ca-i unicul/unica prof(a) de mate. Incearca o lectie, vezi cum preda materia si continua daca te aranjeaza.