| Adrian1331 a întrebat:

Peste o saptama am o excursie la munte, cu clasa.Nu stiu ce sa imi iau in bagaj, ma puteti ajuta? happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hopa, individul cu numarul 14 numa saptamana asta care are nevoie de asistenta de la tot netul pentru a isi impacheta chilotii

| Al3xanndra a răspuns:

Eu ieri am fost la munte și am urcat la cota 2000 cu telecabina. Dacă și tu vei urca la o altitudine atât de mare sau și mai mare îți va trebui haine groase : o căciulă, hanorac /pulover, geaca destul de groasa ..Pe când jos va fi foarte cald ( de obicei), cel mai bine interesează -te de vreme. Poți să îți iei mai multe tricouri,blugi,geaca de primăvară (cat mai subțire ), adidași căci sigur veți urca pe acolo, și ochelari,șepci,lanterne,pufarine laughing)). Antiperspirant,periuță de dinți, gel, cat mai multe perechi de șosete, poate aparat foto, sunt multe de fotografiat! Peria de par, cărți de joc /remi/poker ..mai multe, șervețele lanterna, bani căci sunt foarte scumpe, gen colegii mei și-au luat bâtă telescopică care costa vreo 30 de lei și e chiar șmecheră, alune care nu lipsește laughing) 5-10 lei.Și să nu uiți de niste incaltari ușoare cu care sa stai prin gradina /locul de joaca / clădire.PS: noi anul trecut la munte am pierdut o mare distracție : unde ne.am cazat noi aveau piscina dar nu am avut costum de baie niciunul! :/. Mda.dar hei, ce crezi că îți mai trebuie bagă la rucsac! Distracție plăcută!

| Al3xanndra a răspuns:

Slime care nu lipsește * laughing)

| MedeeaXx a răspuns:

Pai depinde de cât stai acolo

| LaavinuShquizz55 a răspuns:

Cu siguranță. O jachetă anti vânt, anti ploaie mai exact cred ca găsești o asemena la h&m dacă nu ai posibilitatea o jacheta din piele fk. Consider ca trebuie sănătate un sac de dormit, lanterna, hrana, telefonul, un gm player anti plictiseala, o geanta încăpătoare laughing) vei găsii multe suveniruri încântătoare. Lel și ce sa mai zic... ochelari...