| Andyi a întrebat:

Salut, poate cineva sami sugereze o carte sau niste povestiri, despre persoane care au pornit de la zero si acum sit oameni importanti in societate sau poate ceva de genu? fundita bine inteles

Răspuns Câştigător
| SimiiiSimona a răspuns:

Povestea lui Ben Carson. Este impresionantă. Din copilul cel mai prost din clasă și cel mai sărac, a ajuns un mare doctor în SUA. Îți recomand cartea! Asta este dovada că și cel mai prost om poate să ajungă cineva.
Fundă?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În mod sigur, au început cu gramatica limbii române. big grin