| VladyCristian a întrebat:

Postez o melodie pentru cei care urmaresc concursul Eurovision. Vreau parerea voastra despre urmatoarea melodie. Are sanse? :)

http://www.youtube.com/watch?v=zthx-zXbfZk

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E destul de draguta dar eu cred ca are mai multe sanse Catalin Josan. E favoritul meu.

| Elena1234456 a răspuns:

Draguta :X acum depinde de cat de bine sunt pregatiti si ceilalti concurentihee hee. Hai romania!

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Este draguta melodia.chiar este simpaticathinking

mda.ai sanse de castig. dar dupa cum a spus si SoL ...Depinde de cum sunt pregatiti si ceilalti concurenti.

dar oricum... daca ceilalti sunt bine pregatiti poate ai sanse pe locul 3-4thinking

| Levente a răspuns:

Trebuie sa va ganditi cu timpul mai inainte. Ce ar face acesta piesa cand e deja calificata la eurovision. ar putea concura cu piesele din alte tari? E placut melodia, dar nu e pentru a putea castiga cu ea primele 5 locuri. Ma refer la concursul care va fi la Oslo.

| Dyingfetus a răspuns:

Groaznica...(scuzebig grin)

eu tin cu catalin josan happy

| anna_5786 a răspuns:

E chiar draguta love struck daca ar avea si o reprezentare scenica magnifica love struck.

dar totusi cred ca ar trebui o melodie mult mai energica thinking
oricum romania nu prea are multe sanse fiindca tarile acorda cele 12 puncte mereu la tarile vecine. cum si moldova ne da 12 pct mereu noua thinking

in fine, sper sa castigam love struck