| Plm1234555 a întrebat:

Salut, pot face o schimbare de creier?
Am 17 ani.
Prin depresie am reusit sa trec.
Eram fost chiar si obsesiv compulsiv si cumva am reusit sa ies.
Ambitia nu m-a lasat.
Spun asta pentru ca poate are legatura cu ce o sa va spun mai jos.
Nu stiu daca ma credeti dar am momente in care daca ma concentrez intr-un fel pot simti o stare din trecut ca si cand ma deconectez de la cine sunt acum, de ce simt acum si pur si simplu simt starea unei trairi din trecut si am momente in care urasc ceea ce iubesc pentru cateva momente.
Acum serios vorbind.
Sa va dau un exemplu.
De ceva timp m-am apucat de muzica si iubesc ceea ce fac dar am momente in care pur si simplu imprumut creierul unui om ce nu îi place acest gen de muzica si o urasc ca si cand as fi alt om pentru cateva secunde da e atat de deep.
Mai pun din chestiile astea in piese dar cine asculta crede ca doar pentru a da un plus versurilor.
Cand de fapt e chiar ceea ce traiesc.

Cine stie sa imi dea un sfat orice cred ca m-ar ajuta sau daca stiti vreun doctor.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine ajungi terminator decat schimb de creier. Asa nu se pune nimeni cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În prezent, nu. În viitorul apropiat, poate.