| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Prietenei mele ii place de un țigan dar părinții ei nu acceptă așa ceva fiind o familie din înalta societate!
Ce credeti ca ar trebui să facă?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai spune-i prietenei tale (care nu esti tu, evident) ca nu are nicio legatura ce este el cu parintii tai. Adica, prima data trebuie sa fie sigura pe ea, sa il cunoasca, sa vorbeasca cu el, sa treaca un timp in care stie ca nu are acele "trasaturi" sa le zicem asa, de tigan, desi nu vreau sa fac discriminare sau ceva. Si daca ajung cele doua persoane sa se inteleaga, apoi totul o sa fie bine. Trec ele peste aceasta problema.
Lasa inalta societate... ca ce, restul ce sunt, plebea?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inalta societate? Locuiesc la et 10?

| Michaeel a răspuns:

HO ba ca nu mai suntem in era victoriana! Inalta societate sau clasa de mijloc nu mai exista!
Revenind, chestia asta nu era de prin vara? Ca spuneai ca tu si gagicatu vreti sa stati impreuna? Ai uitat sa mentionei ca ai 14 ani copilule! Stai in banca ta si lasa iubirea si traitul vietii ca pentru 14 ani ar trebui sa te ocupe alte lucuri! Nu sexul cu tigani!