| GherilaDFM a întrebat:

Salut prieteni! Am o problema cu internetul, eu am netul prin clicknet [romtelecom]si am un modem cu 4 leduri.in ultimul timp imi cade netul si se sting ultimele doua leduri[DSL, Internet] Nu stiu ce se intampla.sa fie de la placa de retea? sau de la modem? Daca ar fi de la modem as putea sa il schimb? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Blo0ndu a răspuns:

Si eu am acelasi net si aceiasi problema...Se intampla asa pentru e este netu prafwinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dă telefon la 1930! E gratuit. Si eu am avut probleme si am rezolvat cu ei. Succes!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbati netu e cel mai praf net din lume l-am avut si eu da acum am rds si e de 10 ori mai bun ca clicknetwinking