| anonim_4396 a întrebat:

prind semnal wireless de la un vecin si cand dau sa ma conectez (la laptop), se conecteaza dar arata no internet acces.as putea sa fac eu ceva sau e de la routerul vecinului? please help happy

3 răspunsuri:
| deeaisabela a răspuns:

Poate insemna ca nu ai semnla sau daca vecinul tau si a pus o parola ca sa nu poata fura nimeni internet de la el dar eu cred ca nu ai semnal

| mihai5 a răspuns (pentru deeaisabela):

Am semnal 2-3 liniute

| deeaisabela a răspuns (pentru mihai5):

Si cand ei internet de la el ati cere parola pin ceva
eu am wifi in casa si cand merg in curte cu leptopul nu mai am semnal imi spune no internet acces si internetul il am activat si eu am avut problema asta cel mai bine sa ati cumperi un stic sau ati ati pui wifi cel mai bine