| Flo31 a întrebat:

Puteți să îmi ziceți niște aplicații de dating pentru minori?

1 răspuns:
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Orice aplicatie poate fi o aplicatie de dating daca esti suficient de creepy.
Cauta cat vrei, dar nu exista aplicatii de genul asta pentru minori. Sunt destui minori pe aplicatiile pentru dating normale. Cateva din ele ar fi Tinder, OK Cupid, Happn, Pulsate, Kik (inainte avea o sectiune speciala pentru "flirt", dar nu stiu daca inca mai este)