| IonutRobert a întrebat:

Recent am intrat la cel mai bun liceu din oras, profil mate-info.Eu mai departe vreau sa devin politist, dar mi-e teama ca nu o sa ma descurc la istorie.As putea sa ma transfer în semestrul al 2-lea sau cel tarziu anul viitor la un liceu de politie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poți să-ți cumperi cărți și să înveți fix ce este pentru admitere.
Istoria e doar teorie, toceală, poezie etc, nu e mate ca să nu te poți descurca.

| anonyymuusss a răspuns:

Te poți transfera la științe sociale in cadrul aceluiași liceu, dacă spui ca e cel mai bun.