| George628zz a întrebat:

Salut.Sa imi iau atv sau motocross, am 16 ani? Funda pentru cea mai bună argumentare care ma face sa stiu ce aleg

Răspuns Câştigător
| Bariel a răspuns:

Daca iti place adrenalina extrema iti recomand motocross.Depinde si de ce calibru (125-250hp) de asemenea ai advantaje sa poti urca pe drumuri mai abrupte si stramte, cu atv ul e mai chill si nu te poti baga cu el pe oriunde, sau daca vrei sa cari ceva cu el daca e 4x4.Ce imi place mie la atv e ca poti sa faci drifturiwinking

1 răspuns: