| qwerty1234 a întrebat:

Salut, sa-mi spuna cineva cine canta aceasta melodie: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_ ZjFzFWwPTo#! ,stiu ca este cantata de mai multi oameni dar vreau sa stiu cine o canta in acest videoclip

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Muzica spotului TV este un cover dupa melodia "Will meet again". Acest cantec a fost interpretat prima data in 1939, de faimoasa cantareata britanica Vera Lynn. Cantecul este unul dintre cele mai cunoscute din perioada celui de-al doilea razboi mondial si era ascultat de sotiile si iubitele soldatilor care plecau pe front