| RaduLeo a întrebat:

Sa va explic:

Am abonament la cosmote.Atunci cand vreau sa vad cate minute mai am imi apare dupa minute data mb : 15
M-am gandit ca am internetul activat din abonament asa ca nu trebuie sa ratez ocazia asta. Am vrut sa verific. Cand m-am uitat la servicii ( Am sunat la *100#) si mi-a zis ca optiunea web and walk este activa pentru numarul meu. Am cautat pe internet cum sa primec setarile pentru wnw. Am trimis mesaj cu textul SETARI la 969. Atunci am primit un mesaj cum ca optiunea nu e activa pe nr meu dar cand am vreau sa o activez zicea ca e activa. M-am gandit ca poate nu e wnw si e internet cosmote. Am trimis mesaj la 4777 gol si am primit setarile la internet.
Spre surprinderea mea, nu a mers! Nu stiu ce sa mai fac. Cand intru pe internet imi zice dupa cateva secunde serviciu indisponibil.

Sper sa puteti sa ma ajutati .

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Incearca la relatii clienti