| George0508 a întrebat:

Salut,săptămâna viitoare am sala la examenul auto,fac chestionare pe siteul oficial al poliției DRPCIV,voiam sa va intreb, întrebările la sala sunt ca cele de pe site? Din câte am inteles doar răspunsurile sunt inversate, iar întrebările sunt la fel, imi poate confirma cineva deoarece am emoții.

1 răspuns:
| CassiusAlexander a răspuns:

Nu trebuie sa ai emotii. Eu am facute chestionarele alea, nici nu le-am facut chiar pe toate si nu am parcurs tot "modul de invatare" dar am luat cu 25 din prima. Important e sa le intelegi nu sa le faci robotic. De exemplu cele cu intersectia, daca le inveti dupa reguli adica dupa regulile de prioritate, nu conteaza ce iti pică, știi. Dar daca tu inveti cu intrebareasi raspunsul e riscant.