| Nigrimi a întrebat:

Salut,scriu acest mesaj ca să aflu da că am un spate cumsecade. Nu știu cum să vă explic, dar încerc cu cuvintele mele; spatele,pe partea spre bazin, nu îi drept cu partea de sus, îi o țâra băgat in față de cat partea de sus (spre umeri). Îi ceva normal pentru un baiat de 15 ani sau îi ceva "grav"?

1 răspuns:
| luckz123 a răspuns:

Poate ai lordoza, curbura a spatelui.Am si eu, din fericire se poate corecta dar greu.Trebuie mult sport.Eu am spatele foarte urat si am 14 ani jumate