| AmxMod a întrebat:

Salut, se apropie 1 mai si ne facem fiecare planuri. eu cu cei mai buni prieteni ne-am hotarat sa mergem la padure. da dupa el a zis ca el nu vine la padure ca sunt capuse, si putem mergem la bunicasa in curte, si am zis eu ca bine, si astazi m-a chemat alti prieteni cu ei de 1 mai la padure, si nu stiu ce alegere sa fac, eu as vrea sa ma duc la padure ca-i mai fain. ce ma sfatuiti, as alege sa ma duc la padure, da dupa poate prieteni ceilalti se supara, ce as putea zice sa nu se supere?

Răspuns Câştigător
| FaraNume2 a răspuns:

Du-te unde iti place tie, odata in an e 1 Mai, nu? laughing Convinge-i si pe ceilalti sa mearga cu tine, sau cel putin convingei ca tie iti place mai mult la padure, vrei sa iei aer, sa te simti in largul tau.Un 1 Mai fericit iti doresc indiferent de alegerea pe care o sa-o faciwinking

| AmxMod explică (pentru FaraNume2):

Mustumesc la fel

| FaraNume2 a răspuns (pentru AmxMod):

Multumesc si eu happy

4 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Du-te unde vrei tu!

| Palaghiu_Ioana-Alina_1992 a răspuns:

Nu il mintii convingel sa mearga cu tine