| MelindaVictoria a întrebat:

Se apropie Revelionul si acum 2 luni eu am vorbit cu niste prieteni sa facem petrecerea dintre ani la mine si ei au fost de acord, de atunci nu am mai vorbit cu ei pe aceasta tema, nu stiu nici daca ei au si o alta alternativa, problema este ca blocul unde stau are o problema cu reteaua de gaze si practic noi nu avem caldura sau apa calda si nu se anunta sa se remedieze pana in ianuarie. Prietenii mei nu stiu despre acest lucru si oarecum imi e rusine sa le spun sa vina la mine in mijlocul iernii sa dansam langa o aeroterma. Voi ce ati face in locul meu? I-ati intreba daca vin sau nu?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum ai rezolvat de revelion, au venit prietenii tai la tine? Ce varsta ai?

| Andreeush a răspuns:

Eu cred că ar fi bine să îi anunți de condițiile care le ai dacă vrei să vină la tine.