| lamafina1337 a întrebat:

Salut,se mai gasesc bilete la neversea prin cafenele in Constanța? Daca da, imi puteti spune in ce cafenele se gasesc? Multumesc

2 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

De ce nu iti iei biletele oficial? https://www.neversea.com/......en/tickets
Nimeni nu le cumpara ca sa le vanda mai ieftin. Cele din cafenele sunt la supra-supra-pret.

| lamafina1337 explică (pentru Yuoia):

Pe site ma ajunge la 550+ din cauza taxelor, si am niste prieteni din Brasov/cluj care au gasit in puburi/cafenele cu 450-460.