| Carolina1972 a întrebat:

Se slabeste la sauna? Daca am grija si ce mananc, numai beau sucuri decat apa, nu mananc dupa ora 18:00, etc. De cate ori ar trebui sa merg pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Bai voi nu sunteti pe treaba voastra, generalizez.
Se mananca inainte de a te culca cu doua ore.
Nu, nu slabesti, nu se simte dacs tu nu depui nici un efort.
Du-te la o sala de fitnes, ceri un plic de burnfx si faci banda cat poti, dar daca veniti aici cu intrebari de genul e clar ca nu aveti ambitie in voi.
Sauna e acel ceva de relaxare.

| Carolina1972 explică (pentru NAT0):

Mersi mult! M-ai ambitionat :"

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Se slabeste, dar cam greut. Cel putin de 2 ori pe saptamana, nu se fac des.