| Laurentyu24 a întrebat:

Salut spuneti-mi si mie ce parere aveti despre siteul OKAZII.RO ati comandat cum sunt produsele deoarece doresc sa comand si eu un trening cu steaua si nu stiu daca este un site bun

5 răspunsuri:
| olivert1310 a răspuns:

O mare pacaleala, incepand de la asa zisele licitatii pana la "predare personala". Nu stii cine este in spate. Se poate sa nimeresti si bine, dar sansele sunt mici. Cand comanzi ceve dupa net, da un search intai despre site ca sa aflii cat sunt de seriosi, daca a mai comandat cineva, cum sunt produsele primite. Ei pot sa fie seriosi dar sa ai probleme cu FANcurier (neseriosi). Pe cine o sa intrebi despre okazii.ro nu stiu daca o sa-ti zica ceva de bine. Orienteaza-te spre altceva.

| Laurentyu24 explică (pentru olivert1310):

Mersi de raspund ce site imi recomanzi cu haine originale sportive ex: steaua barcelona r, madrid etc dar in primul rand cu steaua daca stii un site

| Okaziiro a răspuns:

Buna printul_3934,

Pentru siguranta maxima, iti recomand sa achizitionezi produsele de pe Okazii.ro cu Garantia de Livrare. Asta inseamna ca in in pagina produsului urmaresti icon-ul acestui serviciu.
Daca achizitionezi un produs cu Garantia de Livrare, banii nu ajung direct la vanzator, ei stau intr-un cont neutru pentru 3 zile, timp in care tu iti poti da ok-ul pentru produs. Abia dupa aceea banii sunt virati catre vanzator.
Daca produsul e altceva decat ceea ce ai comandat sau este defect, poti face o reclamatie si iti vei primi banii inapoi.
Daca ai intrebari suplimentare despre Garantia de Livrare, avem un numar dedicat acestui serviciu: 0374187885 (Retea fixa Orange).

Pentru orice alte nelamuriri, ne poti transmite un e-mail pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la numarul 0374652 944 (Retea fixa Orange).

Spor la cumparaturi pe Okazii.ro.

| TocilaCristian a răspuns:

Nu este bun deloc, acolo sunt numai tigani, am auzit multe despre site, toti sunt niste hoti idioti, unu cica a cumparat o minge de firma de vreo 3 milioane si a primit o toata frecata si rupta. Iti recomand sa nu comanzi niciodata de pe acel site zilnic oameni iau tepe mari acolo, DOAR FAKEURI!

| florinladi a răspuns:

Eu am cumparat de la ei si chiar am fost multumit.

Gasesti treininguri multe http://www.okazii.ro/haine-barbati/#2-1-1.