| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot face rate pe emag.ro? Vreau sa cumpar telefonul Samsung galaxy s 2 plus care costa 1250 lei si cate rate si cat ar cossta ele.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e chiar asa simplu, trebuie mai intai sa ai un card de credit aprobat de ei precum cel de la Credit Europe Bank (Card avantaj) sau de la Garanti Bank.

Mai exista si solutia prin Brd sau Transilvania dar acolo trebuie sa ti se aprobe.

Gasesti toate detaliile pe site

http://info.emag.ro/category/finantare-in-rate

1 răspuns:
| zerro17 a răspuns:

Faci cont. Adaugi in cos. Si acolo la "Doresc să plătesc:" bifezi In rate. Si cam asta e.

| suntserios a răspuns (pentru zerro17):

Nu e chiar asa simplu, trebuie mai intai sa ai un card de credit aprobat de ei precum cel de la Credit Europe Bank (Card avantaj) sau de la Garanti Bank.

Mai exista si solutia prin Brd sau Transilvania dar acolo trebuie sa ti se aprobe.

Gasesti toate detaliile pe site

http://info.emag.ro/category/finantare-in-rate